2017 Mayo ve Bikini Modelleri

Havaların ısınması ile hemen tatil hazırlıklarına başlarız.Yaz tatili demek deniz,kum,güneş demek..Ve hayatımızın her alanında olduğu gibi plaj trendleri de var.Bu yıl öne çıkan mayo ve bikini modelleri neler biraz inceleyelim.

Mayolar hiç olmadığı kadar ön planda,bunun sebebi bana kalırsa body suit olarak adlandırdığım üstlerden kaynaklı.Alt kısmı çıt çıtlı olan bu bluzlerin gömlek versiyonlarını ilkbahar koleksiyonlarında sıkça görmüştük.Tabii ki bu yaz modellerinin habercisiydi.Dikkat çekici bir şekilde günlük hayatımızda giyeceğimiz kıyafetlerden esinlenerek yapılmış mayolar ve bikiniler göze çarpıyor.Hiç olmadığı kadar tasarım olduğunu belli eden modellerin yanında gayet basic modellerde var.

Mayolarda ilk göze çarpan yüksek bacak oyuntusu ve derin dekolteler..Boyu uzun olan bayanların gözdesi olacağı kesin.

Mayo ve bikinilerde bir diğer dikkat çeken nokta ise bağcık detayı,

 

Mayo-bikiniler için diğer trend ise fırfırlı ve çicekli modeller,benim favorim ise düşük kol fırfırlı çiçekli modeller.. 

Ayrıca bu sezon renkli,çiçekli modellere toprak tonlarındaki renklerde katıldı.Transparan detaylı ve daha tasarım duran modeller de bir diğer seçenek.Ben bu diğer modeller ile daha ayrıntılı bir yazıda görüşmek üzere diyorum ve kaçıyorum..Umarım beğenirsiniz.. 🙂

4 yorum

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*