2017 Mezuniyet Kıyafet Önerileri

(Üç elbise de trendyol milla party koleksiyonundan)

Bildiğimiz üzere mezuniyetler yaz mevsimine denk gelir ve öğrencilik hayatının en mutlu en heyecanlı anlarından biridir.Her zaman seçimlerinizin canlı renklerden olmasında fayda var. Fuşyalar,maviler hatta kırmızılar..Ama sezon modası olarak daha uçuk renklerde ön planda.Şimdi dikkat edilmesi gereken bir noktaya değiniyoruz işte..Eğer beyaz tenliyseniz uçuk pembe,pudra ve bebek mavisi sizin için doğru bir seçenek olmayabilir. Soft renkler ile belirsiz görünmek istemeyiz. 🙂

İlk önerilerim arasında hem volanlı elbise trendine uygun hem de daha canlı renklerde elbiseler var.

(Üç elbise de trendyol milla party koleksiyonundan)

Gelelim sezonun öne çıkan detaylarından bir diğerine yaklaşık iki sezondur ipek,saten ve tül kumaşlar tekrardan ön planda hatta günlük hayatımıza bile girdiler.Özel geceler içinde sade şıklık arayanlar için güzel bir seçenek oluşturuyor.

(Elbiseler sırasıyla trendyol milla-asos-forever21)

Ve benim hiç bir zaman modasının geçmeyeceğini düşündüğüm kaliteli ve şık görünümün sırrı olan dantel detaylı elbiseler..Bu yılda yine ön planda olan dantel elbiseler için çok fazla seçenek var.

(Elbiseler sırayla trendyol milla-asos-trendtol milla)

Tabi ki stil sahibi olmak insanın kendisine özgüdür.Bir elbiseye kendi zevkinize göre seçmiş olduğunuz takı,ayakkabı ve çanta sizi çok daha şık gösterebilir.Saçınız ve makyajınız da aynı şekilde.Her insan kendine yakışanı ve kendini mutlu edeni bilir.Kıyafetlerinizin ne marka olduğu değil sizin kendinizi nasıl hissettiğinizdir önemli olan bunu unutmayın..

 

Bir sonraki yazı da görüşmek üzere 🙂

2 yorum

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*