Denim Giymenin Sırları

Yıllardır eskimeyen ve son yıllarda ise sürekli her türlü yeniliğe sahip olan denim parçalar vazgeçilmezlerimiz..Sıradan bir kot bir t-shirt kombini ile kurtarıcı da olabiliyor.Ufak detaylarla aşırı trend görünmemize de yardım ediyor.Peki denim nasıl giyilmeli..Aynı anda bir çok denim parça nasıl kullanılmalı…

1)İlk olarak klasik denim-on-denim kullanımına bakalım..Denim gömlek için basic t-shirt ve günlük bir kombin oluşturulabilir.Diğer bir seçenek ise yakın tonlarda parçalarla kombin yapmak.

2)Farklı tonlarda denim parçalarla şık ve trend görünmek..Bir klasik denim ve sezonun öne çıkan detaylarına sahip başka bir denim ile sahip olacağınız bir tarz..Benim örenk olarak göstermek istediklerim ise genelde trend etekler ile denim gömlek kombinleri.

*Ayrıca kullanacağınız detaylar kombini renklendirir.Takılar,saat,fular vb.

3)Başka bir seçenek olarak yardımcı parçalar ile güçlendirilmiş denim kombinleri. Birbirine yakın tonlarda olan denimler üzerine şık bir blazer ya da deri bir ceket ve bunları tamamlayacak ayakkabı,çanta seçimiyle daha farklı bir görünüm elde edebilirsiniz.

4)Ve iki sezondur sürekli gördüğümüz uzun denim ceketler her türlü seçeneğe sahip olduğumuz bu ceketler her kombinin kurtarıcısı ve stil sahibi gözükmenin kolay yolu..

*Son olarak vermek istediğim bir tavsiye var.Denim giymek ve stil olmak aslında dünyanın en kolay tarzı..Sadece bilmeniz gereken sizin neyi ne şekilde sevdiğinizi fark etmiş olmanız.Bir şey moda diye illa ki giymek almak zorunda değilsiniz.Eğer bir zevkiniz ve bir stiliniz varsa bunu yansıtırsınız.Seçtiğiniz aksesuarlar,ayakkabılar,çantalar,hatta içinize giymek için seçtiğiniz t-shirtler bile sizin tarzınızı yansıtan birer parça..Herkesle aynı görünmek zorunda değilsiniz.Kendi zevkinize hitap etmeyi tercih etmelisiniz. 🙂

 

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*