Yeni Trend: Bandana Modası Stil Tamamlayıcısı

Geçtiğimiz yıllarda bir çok kez tekrar tekrar moda olan bandanalar bu yılda moda. Üstelik sadece saçlarda değil… Bazılarımız yakışmadığı için kullanamasak da içimiz giderdi bazı bandanalı saç modellerine. Ama artık ille de saçta olması gerekmiyor. Alışılmışın dışında kullanımıyla tamamen kişinin kendi stilini öne çıkarmasını sağlıyor.

1.Saç Aksesuarı Olarak Kullanmak

Herkes saçının tarzına göre veya rahatlığına göre özgün bir model tercih edebilir. İster sokak stilinde ister plajlarda çok dikkat çeken bandana görünümleri uğraşılmamış bir tarz izlenimi veriyor. Ben en çok saç üstünden bağlama ve topuz modelini beğensem de aradıkça yeni modeller bulunuyor 🙂 .

2.Boyunda Fular Olarak Kullanmak

Klasikleşmiş bir alışkanlık olan fular kullanımı fazla dönemsel görünse de bandana seçerek daha modern ve spor bir şıklık elde ediliyor. Böylece günlük kombin güçleniyor ve trendleri takip eden bir görünüme kavuşma şansı yakalıyorsunuz.

3.Yeni Trend Ayak veya El Bileğine Bandana Bağlamak

İşte yeni yeni alışmaya çalıştığımız bir trend kot paçalarının oldukça kısalması ve boru paça kullanımının artmasından etkilenmiş olan bir akım olduğunu düşünüyorum,ayak bilekleri için. Fakat takıdan çok daha cool bir görünüm sağladığı bir gerçek. El bileğimde kullanırım ama ayak bileklerinden emin değilim 🙂

4.Aksesuar Olarak Kullanmak

Çantalarımıza pon-pon taktıktan sonra daha spor bir aksesuar oldu hepimiz için. Çantaya renk katıyor ve havasını değiştiriyor. Ama bazılarının aklına daha da ilham verici şeyler gelmiş ki kotlarına aksesuar olarak eklemişler..

5.Büstiyer Tarzı Kullanım

Aslında en cesur kullanım bu denilebilir bikini üstünü andıran bir kullanım hem tasarım bir üste sahip hem de tarz görünmenize yardımcı olabilir..

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*